Hakkımızda

Terlik konusunda uzman olan firmamız,hem üretim,hemde pazarlama konusunda faliyet göstermektedir. ‘’Satış;satınca değil,sattırılınca gerçekleşir.’’ Politikası ile yola çıkan firmamız, üretim ve satışta gösterdiği başarı ile rakiplerinden sıyrılmayı başarabilmiştir. Başarımızdaki başlıca sebepler ;

1/ "İşimizi gerçekten severek yapıyoruz." Belki de başarımızın tek ve yegane sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. 

2/ "İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz." Belki hiç bir terlik firmasının yapmadığı kadar çok desen, renk, stand ve askı üretiyor ve bunlar üzerine sürekli olarak araştırmalar yapıyoruz. Bu alanlarda yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları müşterilerimize sunmaya çalışıyoruz.

3/ "Disiplinli ve programlı çalışıyoruz." Hizmet verdiğiniz sektör her ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. Ürettiğimiz her tek için iş akışını düzenliyor ve satış ekibi dahil tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz. 

Elbette bizi farklı kılan özellikler sadece bunlar değil, bizimle çalışan değerli müşterilerimiz iyi bilir.....

''mazeret değil,çözüm üretiyoruz..''

                                                    

                                                         Aydın Kılınç

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

İletişim Bilgilerimiz

Fifteen.com.tr